Nabídky pro skupiny

Jedinečná poloha hotelu, jeho vybavení a úroveň služeb vytváří ideální podmínky pro uspořádání nejrůznějších akcí jako jsou školení, semináře, teambuildingy, či sportovně-relaxační kurzy a programy. Pravidelně se tu konají svatební obřady i hostiny a pobyty pro školní skupiny.

Okolní příroda umožňuje bohaté sportovní vyžití. Nabídka aktivit umožňuje skvělý adrenalinový zážitek. Zaměstnanci hotelu vyjdou vstříc vašim individuálním požadavkům a pomohou vám s přípravou programu Vašeho pobytu, abyste si ho opravdu užili.

Stmelte kolektiv právě na Luční boudě!

V případě vašeho zájmu vám připravíme program, který je zaměřen na metody a nástroje vedoucí ke zlepšení týmové práce, komunikace a integrity ve firmě.
Náš tým úzce spolupracuje s klientem od prvního kontaktu až po finální realizaci kurzu. Tímto způsobem docilujeme podrobné identifikace potřeb klienta a správného zaměření připravované akce. Součástí těchto akcí mohou být dobrodružné a zátěžové týmové hry, reality hry a podobně.

Více informací

Luční bouda umožňuje pořádání školení či konferencí od malých skupin až po cca 150 osob. K dispozici je samozřejmě ubytování pro všechny účastníky a několik sálů, které lze navzájem propojit a variabilně uspořádat. V případě zájmu zajistíme dopravu pro účastníky akce v letním i zimním období.

Více informací

Hotel Luční bouda ležící v srdci Krkonošského národního parku je ideálním místem k prožití jedinečných okamžiků ve Vašem životě. Připravíme pro Vás na míru svatební hostinu, oslavu životního jubilea, křtiny, promoce či oslavu jiné významné příležitosti.

Novinkou v našem programu je možnost uspořádání svatebního obřadu na vyhlídkové terase Poštovny na Sněžce v nadmořské výšce cca 1608m a využití nové kabinové lanové dráhy (přednostní odbavení celé skupiny zajistíme).

Více informací

Hotel Luční bouda nabízí možnost uspořádání sportovní akce jak sportovním organizacím a oddílům, tak i jednotlivcům. Zajistíme vše podle Vašich přání a požadavků pro dětské sportovní dny, sportovní turnaje a závody nebo prezentaci sportovní organizace či oddílu.

Časté je využití Luční boudy jako místa pro občerstvení či relaxaci při dálkových pochodech či bězích, nočních výstupech na Sněžku nebo jako cíle pro cyklistický výšlap na hřebeny Krkonoš. 

Více informací

Jedinečná poloha Luční boudy, vybavení a úroveň služeb vytváří skvělé podmínky pro uspořádání kondičního soustředění pro sportovce z nejrůznějších sportovních odvětví a klubů.

Základní otázkou, která souvisí s vysokohorskou přípravou, je stanovení hranice pro vyšší nadmořskou výšku. Všeobecně se předpokládá, že k tomu, aby došlo k nějakým změnám, musí být překročena výška 4000 stop (cca 1300 m)... a také toto oba naše objekty splňují.

Více informací

Nadmořská výška 1410 m, dostatečná vlhkost vzduchu, čerstvý vzduch bez nebezpečných zplodin velkoměsta - tak to je Luční bouda. Vyhněte se smogu a překročeným limitům polétavého prachu a vyčistěte si váš organismus v krásné přírodě na hřebenech Krkonoš.

Více informací

Online ceník a dostupnost pokojů


Při on-line rezervaci sleva 2%

On-line kamera

6:08 2.0°C JV
7.4m/s
89%
Další kamery

Předpověď počasí

  • Úterý 4°C 5.5m/s
  • Středa 4°C 8.6m/s
  • Čtvrtek 12°C 2.0m/s
Podrobná předpověď

V celém areálu Luční boudy je WIFI FREE ZÓNA

Wifi free zóna

Na Luční boudě můžete na recepci platit za ubytování kartou.

  • logo-kiteseason-small.jpg

Kam dál?

  • labska_bouda.jpg
  • logo_VH.png

  • logo_hannah_2_200x63.png