Ubytování

Na Luční boudě je připraveno ubytování až pro 150 lidí v pokojích tří cenových kategorií od luxusního Apartmánu Sněžka nebo moderně vybavených pokojů Standard po horskou klasiku ve spacáku. Součástí ubytování je vždy snídaně formou bufetu. Každé ráno si tak můžete pochutnat na čerstvém pečivu přímo z naší pekárny.
 
Pobyt si můžete zpříjemnit některým z našich wellness programů, mezi oblíbené patří pivní lázně, masáže, vířivka nebo finská sauna. Kdo chce více pohybu může využít fitness části hotelu s výborně vybavenou posilovnou a  stolním tenisem. Upoutat Vás také může některý z našich zážitkových programů jako je řízení rolby nebo prohlídka našeho pivovaru. K dispozici je půjčovna sportovních potřeb, kde naleznete zimní i letní vybavení.
 
Pro vybrané pobyty nabízíme dopravu do hotelu ZDARMA.
 
V celé budově poskytujeme bezplatné bezdrátové připojení k internetu pro sdílení Vašich zážitků či fotek s Vašimi blízkými. Připravili jsme pro Vás i několik cenově výhodných pobytových balíčků např. "Romantický víkend". Po celý den je otevřena restaurace s 200 místy, která nabízí příjemné posezení s velkým výběrem hotových i minutkových jídel české kuchyně.
Check-in je od 16 hod do 20 hod, pozdější příchod hlaste prosím na recepci. Check-out do 10 hod.

2 až 4 lůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením a TV, některé pokoje mají nádherný výhled na Sněžku

Více informací

Luxusní 2 lůžkový apartmán.

Více informací

Ubytování s vlastní karimatkou a spacákem

Více informací

Online ceník a dostupnost pokojů


Při on-line rezervaci sleva 2%

Předpověď počasí

  • Úterý 4°C 5.5m/s
  • Středa 4°C 8.6m/s
  • Čtvrtek 12°C 2.0m/s
Podrobná předpověď

V celém areálu Luční boudy je WIFI FREE ZÓNA

Wifi free zóna

Na Luční boudě můžete na recepci platit za ubytování kartou.

  • logo_hannah_2_200x63.png