Denně 100 piv ZDARMA

Každý den je pro prvních sto cestujících lanovky na Sněžku připraven v restauraci na Luční boudě dárek - pivo PAROHÁČ ZDARMA k hlavnímu jídlu.

Zastavte se na oběd a ochutnejte náš guláš PAROHÁČ na pivu nebo některé z dalších jídel denní nabídky.

Prvních 100 cestujících lanovky na Sněžku obdrží k jízdence v pokladně lanovky každý den poukaz na pivo PAROHÁČ zdarma k hlavnímu jídlu na Luční boudě. Tento poukaz je platný v den vydání. A pokud byste to k nám na Luční boudu tentokrát nezvládli, můžete poukaz použít jako pohled a poslat svým známým.

Na Luční boudu jsou to ze Sněžky necelé 4 km. Po sejití ze Sněžky pokračuje cesta přes Úpské rašeliniště, které je jednou z přírodně nejcennějších partií Krkonoš a pramení zde Úpa i Bílé Labe. Po občerstvení na Luční boudě můžete pokračovat např. do Pece pod Sněžkou, Špindlerova Mlýna či Karpacze.

V pivovaru na Luční boudě vaříme světlé, polotmavé a tmavé pivo, dále svrchně kvašený speciál Indian Pale Ale či pšeničný speciál. Každý si určitě vybere...

Kromě piva je Luční bouda vyhlášena také tradičními velkými rohlíky a borůvkovými koláči, které pro vás každý den pečeme v naší pekárně. Restaurace Luční boudy je otevřena denně od 8h do 22h po celý rok.

No a kdybyste moc nepospíchali domů, zveme Vás na prohlídku našeho pivovaru, který byl otevřen v roce 2012 a hned v dalším roce musela být kapacita varny navýšena na dvojnásobek, abychom ho pro vás měli stále dostatek na obou našich boudách...

Ceny a dostupné pokoje


Při on-line rezervaci sleva od 100 Kč / pokoj

On-line kamera

11:21 15.1°C J
8.6m/s
86%
Další kamery

  • logo_hannah_2_200x63.png